Avaleht / Sündmused

Tervisedenduse konverents 2017

Aeg: 02.06.2017
Koht: Nordea Kontserdimaja, Tallinn
Korraldaja: Tervise Arengu Instituut, Sotsiaalministeerium, Maailma Terviseorganisatsioon, tallinna Ülikool
Sihtgrupp: omavalitsuste tervisenõukogude ja -komisjonide liikmed, sotsiaal- ja hoolekandetöötajad, tervishoiutöötajad, kõrg- ja ülikoolide töötajad, ministeeriumite, riigiasutuste ja MTÜ-de esindajad, meedia esindajad

Iga-aastane tervisedenduse konverents toimub 2. juunil Tallinnas Nordea Kontserdimajas. Sel aastal keskendub konverents vanemaealiste inimeste tervisele ja heaolule.

Konverentsil anname ülevaate Eesti vanemaealiste inimeste tervisest ja elukvaliteedist. Räägime vaimse tervise hoidmisest ja vaimse tervise probleemide ennetamisest kõrgemas eas. Jagame häid näiteid Eestist ja Euroopast aktiivsena vananemise toetamise ja tervise säilitamise võimalustest. Tutvustame kodude ohutumaks muutmise võimalusi ning kroonilise haigusega inimeste toimetuleku toetamise võimalusi Eestis.

Osalema on oodatud maakondade ja kohalike omavalitsuste tervisenõukogude ja -komisjonide liikmed, sotsiaal- ja hoolekandetöötajad, tervishoiutöötajad, kõrg- ja ülikoolide töötajad, ministeeriumite, riigiasutuste ja MTÜ-de esindajad, meedia esindajad.

Konverentsi korraldab Tervise Arengu Instituut koos Eesti Haigekassa, Sotsiaalministeeriumi, Maailma Terviseorganisatsiooni ja Tallinna Ülikooliga.

Täpsem info konverentsi ja registreerimise kohta avaldatakse aprilli keskel veebilehtedel www.tai.ee ja www.terviseinfo.ee ning koostööpartnerite kodulehtedel. Konverents on kõigile tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine.

Kohtumiseni konverentsil!

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks