Avaleht / Sündmused

Füsioloogilised ohutegurid: jalgadel töö

Aeg: 24.08.2017. kell 10.00 - 13.00
Koht: Jõhvis (Kersti Võlu Koolituskeskus, Kooli 7 )
Korraldaja: Tööinspektsioon
Keel: vene
Hind: tasuta

Inimene viibib kolmandiku oma elust tööl. Töötegemine ei tohi olla koormav ning peab andma meile nii emotsionaalset kui ka füüsilist rahulolu. Samas on aga selge, et kui töötada pikaajaliselt ühes asendis, võib see mõjutada tervist. Nii võib liiga koormavaks osutuda ka esmapilgul ohutuna ja mugavana näiv töö jalgadel. Tööinspektsiooni infohommik "Füsioloogilised ohutegurid: jalgadel töö" annab vastuse küsimusele, millist mõju inimese tugi- ja liikumissüsteemile avaldab pikaajaline jalgadel töötamine. Kuidas probleemi ära tunda, milline võiks olla tõenäosus tervise kahjustuseks ning kuidas vältida kahjulikku mõju.

Tööinspektsiooni infohommmikutele tulevad sellest rääkima töötervishoiuarstid, kelle igapäevatöö on tööga seotud haigestumiste avastamine ning soovituste andmine probleemi vältimiseks.

Infohommik on osalejatele tasuta. Infohommik toimub eesti või vene keeles. 

Tööinspektsiooni infohommikuid korraldatakse Euroopa Sotsiaalfondi toetuse andmise tingimuste „Töövõimet hoidva ja säästva töökeskkonna arendamine 2014-2020“ toel.

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks