Avaleht / Sündmused

Soolised ja ealised iseärasused

Aeg: 22.08.2017. kell 11.00 - 14.30
Koht: Tartu, Dorpat konverentsikeskus, Petersoni saal (Turu 2)
Korraldaja: Tööinspektsioon koostöös Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuuriga (EU-OSHA)
Sihtgrupp: töökeskkonnaspetsialistid
Keel: eesti
Hind: tasuta

Tööinspektsioon kutsub kõiki töötervishoiu ja tööohutuse huvilisi seminaridele „Soolised ja ealised iseärasused“. Seminare korraldab Tööinspektsioon koostöös Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuuriga (EU-OSHA) ja kampaania „Tervislikud töökohad sõltumata east raames".

Seminar on mõeldud töökeskkonnaspetsialistidele ja teistele töötervishoiu huvilistele. Räägitakse teemal, kuidas töötaja füüsilise ja vaimse ülekoormuse vältimiseks peab tööandja kohandama töö töötajale võimalikult sobivaks, töökoha kujundamisel ja töö korraldamisel peab arvestama töötaja kehalisi, vaimseid, soolisi ning ealisi iseärasusi, töövõime muutumist tööpäeva või vahetuse jooksul ning võimalikku pikaajalist üksinda töötamist. Juttu tuleb ka puhkepausidest ja tööpäeva pikkusest. Lektoriteks on Tööinspektsiooni töötervishoiutalitus, töökeskkonna konsultandid ja töötervishoiuarstid-residendid.

Kampaania kohta leiab rohkem infot Tööelu portaalist http://tooelu.ee/et/eu-osha/Kampaania-Tervislikud-tookohad-soltumata-east ja kampaania ametlikult kodulehelt http://www.healthy-workplaces.eu/et

Registreerumine on lõppenud kohtade täitumise tõttu!

Kontakt:
Kristel Plangi
Tööinspektsioon
e-post: kristel.plangi@ti.ee
telefon 5342 7785 

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks