Avaleht / Sündmused

Infopäev välismaalaste tööandjatele Jõhvis

Politsei- ja Piirivalveameti Ida prefektuuri infopäev välismaalaste tööandjatele Jõhvis 

Politsei- ja Piirivalveameti Ida prefektuur kutsub tööandjaid 25. aprillil 2019 Jõhvis infopäevale, et arutada välismaalaste Eestis töötamisega seonduvaid küsimusi. Ootame üritusele ettevõtete esindajaid, kes tegelevad välismaalastest töötajatega.

Päevakava

  • 9.30 – 9.50     kogunemine
  • 9.50 - 10.00    tervitus
  • 10.00 – 10.30 EURES ja värbamine Euroopa Liidust – Natalja Ivanova, EURES
  • 10.30 – 11.00 Work in Estonia programm: teenused ning materjalid välisvärbamise protsessi lihtsustamiseks - Leonardo Ortega, EAS
  • 11.00 – 12.00 Välismaalaste värbamine – Janika Valge Politsei- ja Piirivalveameti migratsiooninõustaja
  • 12.00 – 12.30 paus
  • 12.30 – 13.00 EMTA riiklikud maksud ja välistööjõud – Külli Koidumäe Eesti Maksu- ja Tolliameti Maksuauditi üksuse juht
  • 13.00 – 13.30 Töölepingu sõlmimine kolmandate riikide ja EL riikide kodanikega, probleemid ja lahendused – Alesja Gorbunova, Tööinspektsioon jurist
  • 13.30 – 14.00 Menetlus, järelevalve ja probleemkohad – Veljo Uustal, Politsei- ja Piirivalveameti migratsioonijärelevalve

Kohtade arv on piiratud, seega palume kõigil eelnevalt end registreerida. Selleks palume saata osaleja ja ettevõtte nimi hiljemalt 19. aprilliks aadressile migrationadvice@politsei.ee.

Infopäev toimub Politsei- ja Piirivalveameti Ida prefektuuri peamajas aadressil Rahu 38, Jõhvi. Osalejatel palume kaasa võtta isikut tõendav dokument.

Infopäev on eesti keeles ja osalemine on TASUTA, kuid eelneva registreeringu alusel.

Välismaalaste Eestis töötamisega seotud info edastamiseks on Politsei- ja Piirivalveamet loonud emaili listi. Listiga saab liituda infopäeval kohapeal või teatades meile liitumise soovist, oma nimest ja listiga liituvast e-posti aadressist e-kirja teel: migrationadvice@politsei.ee.

Lisaks: Lääne prefektuuri tööandjate infopäev toimub eesti keeles 16.05.2019 Pärnus. Informatsioon antud infopäevade osas tuleb hiljem.

Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks