Avaleht / Sündmused

Ettevõtlusõppe seminar vene õppekeelega koolidele

23.05.2019 10.00-14.00

SA Innove (Lõõtsa 4, Tallinn)

Olete oodatud Ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu ettevõtlusõppe rakendamise seminarile „Ettevõtlusõppe rakendamine tänapäevases koolis".

Millega ettevõtlusõppe programm Edu ja Tegu tegeleb?

Programmi eesmärk on rakendada ettevõtlikkust arendav õpikäsitus ja ettevõtlusõpe süsteemselt kõigil haridustasemetel ja -liikides ning luua vajalik metoodika ning õppevara selleks, et kõigile õppijatele oleks tagatud võimalus ettevõtlusõppe läbimiseks. Samuti toetab lõpetajate ettevõtliku hoiaku kujunemist ja ettevõtlusega alustamiseks vajalike teadmiste ja oskuste kasvu ning suurendab nende konkurentsivõimet tööturul.

Kellele on seminar mõeldud?

Seminar on mõeldud kõikidele vene õppekeelega koolijuhtidele, õppejuhtidele ja õpetajatele, kellel on huvi ja valmisolek anda oma õppuritele võimalus osaleda majandus- ja ettevõtlusõppes

Miks on ettevõtlusõpe vene õppekeelega koolides oluline?

PISA testid näitavad väga selgelt, et vene õppekeelega koolide õpilased on finantskirjaoskuse taseme poolest maas Eesti õppekeelega koolide õpilastest ühe õppeaasta võrra. Samuti on vene õppekeelega koolide õpilastel madalamad tulemused  meeskonnatöö ja probleemilahendamise oskuste osas. Selleks, et vene õppekeelega koolide õpilased oleksid edukad majandus- ja ettevõtluskeskkonnas, on vaja neile anda hea ettevalmistus.

Mida seminaril tehakse?

  • Tutvustatakse ettevõtlusõppe olulisust tänapävases ühiskonnas.
  • Tutvustatakse ettevõtlusõppe programmi võimalusi ja teenuseid koolidele.
  • Tutvustatakse välja töötatud ettevõtlusõppe ainekavasid ja lõimimise võimalusi.
  • Jagatakse häid kogemusi ja soovitusi koolidelt, kes on kasutusele võtnud ettevõtlusõppe ainekava.​
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks