Menüü

Avaleht / Uudised / Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Amet

Praktilised vahendid kaasavamate ja tervislikumate töökohtade loomiseks

30.12.2020


EU-OSHA toetab ELi algatust CHRODIS PLUS , mille eesmärk on suurendada töökohtade kaasavust ja krooniliste haigustega töötajate töövõimet. Projekti raames on avaldatud tööpakett tööhõive ja krooniliste haiguste kohta, mis koosneb kahest osast: koolitusvahend juhtidele ja töövahend töökohtadele.

Juhtidele suunatud koolitusvahendi eesmärk on suurendada teadlikkust kaasamise ja krooniliste haiguste või nende riskiga töötajate hea juhtimise kasulikkusest töökohal.

Töökohtadele suunatud töövahendit kasutatakse nii kontroll-loendina kui ideede generaatorina ning see võimaldab võtta konkreetseid ja teostatavaid meetmeid tervist toetava töökoha kujundamisel. Töövahend hõlmab näiteks ergonoomikanõuandeid, soovitust vältida pikaajalist istumist ja juhtumiuuringut alaselja valu kohta.

Chrodis Plusi tööpaketi krooniliste haiguste ja tööhõive kohta arendasid 18 partnerit 11 ELi riigist ning seda kaasrahastas Euroopa Komisjon.

Tutvuge CHRODIS PLUSi krooniliste haiguste ja tööhõive tööpaketiga  

Allikas: EU-OSHA

Tagasi
Praktilised vahendid kaasavamate ja tervislikumate töökohtade loomiseks
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks